Geoblog.pl    Stanekislomka    Podróże    Ameryka Południowa    Zeby przeczytac, trzeba TU kliknac!

Zeby przeczytac, trzeba TU kliknac!

Wielka Brytania
Wielka Brytania, Letchworth

No i jestesmy w Anglii! W kraju pilki noznej i przycietych trawnikow... :-) Karolina, Mariusz i Asia przyjeli nas po krolewsku, z polskim murzynkiem, karkowka z grilla, i polska rodzinna atmosfera! Jako ze podobno wszystkie angielskie miejscowosci wygladaja prawie tak samo, obejrzelismy jedna pobliska miejscowosc Hitchin jako reprezentanta i mozemy uznac ze wszystkie pozostale wygladaja tak samo. Wrzucamy kilka fotek na probe.
Lecimy jeszcze na bardzo krótki spacerek po Londynie i potem dalej w droge - 15,5 godziny lotu az do Quito.

OZ
OZ - 2010-06-16 14:11
A widzicie...kliknięcie nas nie przeraża ;) Skoro Szyc może to my też ;) A teraz odpoczywajcie bo to pewnie była ostatnia polska karkówka na dłuższy czas ;)

Wojtek
Wojtek - 2010-06-16 23:01
Coraz bliżej :) 15 h lotu na pewno szybko "zleci" ;) Czekamy na wieści po przylocie na miejsce. Buziaki i Serdeczne pozdrowienia !

Mama Kasi
Mama Kasi - 2010-06-17 20:10
Anglia na zdjęciach bardzo angielska.Joanna i Karolina wyglądają jak siostry.Całusy.

Piwosia
Piwosia - 2010-06-18 09:04
Dajcie koniecznie znać jak dotrzecie do Ekwadoru!!Buzka Buzka!:)))

Zasoby: 76 wpisów76 277 komentarzy277 952 zdjęcia952 0 plików multimedialnych0

09.06.2010 - 14.12.2010