Geoblog.pl    Stanekislomka    Podróże    Ameryka Południowa    W dol po wydmach!

W dol po wydmach!

Peru
Peru, Ica

Okazalo sie, ze w naszym hotelu mieszkala takze para Amerykanow, ktorzy byli z nami na wycieczce w Paracas..i okazalo sie takze, ze maja wypozyczony samochod i ze takze jada do Ica...i rowniez okazalo sie, ze sa bardzo mili i ze nas tam zawioza .. :-) Wiec szybko i wygodnie znalezlismy sie w Ica. Tutaj w Huacachinie, dzielnicy Ica, znajduje sie oaza i wrota do piaszczystej pustyni z wydmami....i mozna pozjezdzac z nich na deskach sandboards... a takze pojezdzic po nich specjalnymi terenowymi pojazdami "buggy" ...Sprobowalismy obu tych rzeczy i bylo suuuuuuuper... Tylko sobie poparzylismy tropche stopy od goracego piasku, i po wycieczce buggym troche nam sie poprzewracalo w zoladkach, bo jest to zabawa lepsza niz rollercoaster!

Mama
Mama - 2010-08-01 10:45
No takie zjazdy to na pewno piękna sprawa, ale chyba trochę niebezpieczna, było bardzo stromo. Uważajcie.

Gruby Stanek
Gruby Stanek - 2010-08-01 11:42
Zaczyna mi się coraz bardziej podobać wasza wycieczka. Rezerwujcie dla mnie miejsce.

yotanka
yotanka - 2010-08-02 16:36
no coś takiego mi się podoba, prędkości podobne jak na snowboardzie?
a gdzie ten buggy?

Stanekislomka
Stanekislomka - 2010-08-02 22:19
no predkosc podobna wrecz calkiem szybko aa buggy na zdjeciu ostatnim - mega predkosc i przeciazenia Kasia nakrecila filmiki wiec w Polsce do zobaczenia.

Ula Bajtus
Ula Bajtus - 2010-08-04 08:24
Kasiu,że i ty odważyłaś się zjechać z takiej wysokości,,jestem pełna podziwu,pozdrawiam.

Wowo
Wowo - 2010-08-13 19:28
No dobra- wiemy jak wyglądał zjazd w dół. A jak było z wchodzeniem spowrotem ? ;) ale zabawa musiała być świetna ! :)

Zasoby: 76 wpisów76 277 komentarzy277 952 zdjęcia952 0 plików multimedialnych0

09.06.2010 - 14.12.2010